Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » КлубоМания » Может есть в интернете новостные порталы, где почитать про Украину


Может есть в интернете новостные порталы, где почитать про Украину

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Может есть в интернете новостные порталы, где почитать про Украину, а то по отзывам всякое пишут, непонятно кому верить.

Отредактировано PaverlGrusak (2023-03-05 15:54:03)

0

2

Если есть интернет, проблем вообще нет никаких в новостях, главное самим знать что вам нужно.

0

3

Вам наверно стоит обратиться в новостной портал https://e.kiev.ua/news/, тут всегда в  первую очередь сливаются актуальные новости, всегда будете в курсе событий, лично по своему опыту такое мнение.

0

4

Не розумію, що саме Ви хочете про Україну прочитати

0

5

В інтернеті можна будь-яку інформацію знайти, тому читайте лише перевірені джерела. Я от про Григорія Козловського читаю на його сайті  https://kozlovskyy-news.com.ua/ . Знаю, що тут тільки правдива інформація стосовно його діяльності, успіхів ФК Рух та допомоги ЗСУ. Він дуже багато допоміг нашим військовим. Волонтер, що діє, а не говорить.

0

6

Щоб завжди бути в курсі всіх подій і не відставати від ритму життя, тоді Вам потрібно перейти на сайт Akcenty  . Тут є все починаючи від політики, закінчуючи спортом, погодою і новинами шоу бізнесу. Сайт дуже зручний і надійний. Усі події супроводжуються фото або відео репортажами, що дає змогу легко та швидко сприймати будь-яку інформацію.

0

7

А про звезд наших где есть инфа? Хочу развлекательные новости почитать

0

8

Я сейчас как раз рассматриваю свеженькие фоточки звезд на Женском Журнале https://womanmagazine-npp.com Зашла расслабиться после трудовой недели сюда и почитать что-то интересное и спокойное. Это один из самых прикольных пабликов, которые мне попадались в последнее время.

0

9

Я звикла довіряти тільки перевіреним та надійним джерелам. Саме з таких джерел читаю інформацію та новини.

0

10

Справді, якщо розібратись, то новинних порталів дуже багато сьогодні, та способів бути проінформованим також. Але варто довіряти тільки офіційним джерелам, тому я фільтрую те що читаю. Цікаво подає новини український бізнесмен, меценат президент ФВПУ Олександр Свіщов. На своїй офіційній сторінці президент федерації водного поло України постійно публікую актуальні події спорту та громадського життя України. Таким чином, зробивши перехід на його сайт можна дізнатись багато актуальної та цікавої інформації.

0

11

Нещодавня стаття про соціально-політичну ситуацію в Канівському районі дає стислий, але вичерпний огляд поточного стану регіону https://kanivrada.com.ua/soczialno-ekon … ytuacziya/ Аналіз поглиблюється в історичний контекст, виявляючи ключові чинники, що сформували сучасну ситуацію в окрузі. У статті вміло обговорюються соціально-економічні проблеми та їх вплив на місцеве самоврядування, наголошуючи на необхідності детального політичного втручання. При цьому автор пропонує зважений аналіз політичного клімату, виділяючи як здобутки, так і недоліки керівництва округу. Включення різних точок зору та голосів спільноти додає глибину оповіді, пропонуючи читачам всебічне розуміння переважаючих умов. Ця стаття є пізнавальним ресурсом для всіх, хто хоче розібратися в соціально-політичних тонкощах Канівського району.

0

12

Я читаю в основном телеграм, там все новости

0

13

По бизнесу и новым продуктам есть инфа у кого-то?

0

14

Зайдите на сайт Дело юа, там много подобной информации есть. Так, недавно Анатолий Шкрибляк рассказывал о том, как восстанавливали ТРЦ Nikolsky в Харькове. В это здание папала ракета и пришлось это все срочно исправлять. Интересная информация, я люблю читать такие истории. Здесь реально вложено кучу денег и сил, но в итоге торговый центр стал еще лучше!

Отредактировано Luna Monq (2024-04-09 19:42:18)

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » КлубоМания » Может есть в интернете новостные порталы, где почитать про Украину


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно