Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » курси IT з працевлаштуванням


курси IT з працевлаштуванням

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Зараз багато ріхноманітних курсів, де вчать програмуванню. Але чи існують такі, де працевлаштовують?

0

2

Gatai написал(а):

Зараз багато ріхноманітних курсів, де вчать програмуванню. Але чи існують такі, де працевлаштовують?

Я теж свого часу займався цим питанням. Я знайшов курси іт з працевлаштуванням во Львові на базі академії Логос. Навчання займає шість місяців, за цей час ви отримаєте повний курс програмування на мові java, яка є дуже затребувана у світі. Підкупає дуже потужний викладацький склад. Тебе курірують увесь час, а по закінченню курсів обов'язково працевлаштовують. Тобто беруть повну відповідальність за тебе. Розробники java наразі дуже затребувальні, тому я вважає, що це вкладання грошей дуже розумне.

0

3

А для детей есть курсы ИТ?

0

4

Юлик Барабулик написал(а):

А для детей есть курсы ИТ?

Если дети постоянно сидят дома, можно организовать для них it курсы онлайн https://excklusiveit.com которые помогут освоиться в мире технологий.
Известная украинская онлайн школа программирования даст ребенку возможность успешно создавать сайты различной сложности, игры, таргет рекламу, видеомонтаж. Будущее именно в ИТ технологиях, сейчас все-все на этом завязано.

0

5

Ось я також багато інформації перечитала і вивчала на цю тему. Так як вирішили вивчитися на професію, яка дозволить мені працювати в будь-яких умовах.  І знайшла  такі курси айті , де є варіант подальшого працевлаштування. Звичайно, якщо ви будете гарно виконувати свою роботу. Але я налаштована дуже рішуче. Ви на сайті подивіться інформацію більш детально. І можете для себе прийняти рішення.

0

6

да, интересное предложение

0

7

Супер!

0

8

Якщо ви IT-спеціаліст з досвідом від трьох років та шукаєте дійсно гарну компанію, де Вас будуть цінити, як спеціаліста та є можливість постійно працювати з закордонними замовленнями, то зверніться до компанії галактика вакансії в них точно є. Саме зараз їм потрібні ті, хто дійсно прагне розвиватись та розроблювати не стандартні проекти, а щось масштабне.

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » курси IT з працевлаштуванням


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно