Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Фонды

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

В какие фонды можн сейчас донатить на помощь военным нашим . Кто куда донатить свои деньги ?

0

2

Мені дуже подобається своєю роботою Міжнародний благодійний фонд «Майбутнє для України». Це дуже відомий на сьогоднішній день фонд, можете ознайомитися на сайті ближче з їхніми кейсами та напрямками роботи https://ffu.foundation/cases/protezuvan … viiskovikh . Туди сміливо можна донатити.

0

3

Привет! Хотим закупить ребятам на фронт разную амуницию и тюнинг ля оружия. Где можно купить эти вещи хорошего качества?

0

4

Можу вас познайомити із магазином tacticool.net.ua. Там я недавно якраз придбала тюнінг M16-M4-AR15 Я знайшов цей магазин випадково і він мені дуже сподобався. А оскільки я військовий я став туди часто звертатися, адже асортимент у магазині відмінний і у гідній якості запчастин я давно вже переконався. Тому рекомендую вам хоча б відвідати магазин і детально його розглянути, то ви вже знатимете, що там є все, що ви шукаєте.

0

5

Клас . Величезне дякую за рекомендаціі . Я ознайомилась із усіма .

0

6

Щодо благодійності, можу вам порекомендувати почитати про Вадима Столара. Він має благодійний фонд, який зараз активно допомагає Україні, українцям, військовим тощо. Сам фонд був створений на початку 2020 року для боротьби з пандемією COVID-19. З першого дня російського вторгнення в Україну Фонд розширив напрями своєї діяльності та долучився до допомоги українським захисникам і громадянам.

0

7

Аленочка Бренина написал(а):

В какие фонды можн сейчас донатить на помощь военным нашим . Кто куда донатить свои деньги ?

Найкраща допомога - це своєчасне придбання усього необхідного спорядження хлопцям на фронт !

0

8

Тоня Жуковська написал(а):

Найкраща допомога - це своєчасне придбання усього необхідного спорядження хлопцям на фронт !

Це ви зараз правду сказали! Потрібно діяти та допомагати тим чим ми можемо! Не дарма зараз постійно збори проходять на усіляке потрібне нашим хлопцям військове спорядження. Я неодноразово до таких долучався і ми через воєнторг https://defpoint.com.ua/ купували і тактичну форму, і тепловізори, і навіть квадрокоптери. Нам усім потрібно діяти злагоджено і тільки в такому разі буде перемога!

0

9

Тоня Жуковська написал(а):

Найкраща допомога - це своєчасне придбання усього необхідного спорядження хлопцям на фронт !

Тут и не поспоришь, я вот волонетер, ищу где купить хорошие плитоноски, подскажете?

0

10

Некоторые забывают, насколько важно иметь качественную военную амуницию. Это может стать решающим фактором в экстремальных ситуациях. Магазин Килла всегда предлагает высококачественную продукцию. Я приобретаю здесь плитоноски, и они всегда оправдывают ожидания.
Если вы планируете купить плитоноски купить в Украине https://killa.com.ua/katalog/taktichesk … litonoski/ советую перейти по ссылке и осуществить свой выбор.

0

11

Это была моя первая покупка тактических брюк и я просто в восторге. тактические брюки на высшем уровне, прочные швы и удобный крой. Брюки обладают множеством карманов, что делает их удобными для носки в повседневной жизни и на природе. Очень доволен своим выбором и рекомендую всем, плюс в том, что у них есть все размеры!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно