Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Психологическая поддержка


Психологическая поддержка

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Подскажите хорошие сайты, где можно получить поддержку, особенно для больных онкологии, рака и подобного.

0

2

Есть статьи как эта https://butyporuch.com.ua/promeneva-ter … i-terapii/ которая поможет людям, которые боряться с онкологией и раком. Лучевая терапия является одним из трех основных методов лечения злокачественных новообразований. Для проведения дистанционной лучевой терапии в Украине используют 2 типа оборудования. Условно их можно разделить на оборудование прошлого поколения и новые линейные ускорители.

0

3

Спасибо за инфу, что еще посоветуете

0

4

Так, справді, психологічна допомога людині,я кій поставили діагноз рак, справді потрібна. Думаю, що найважливіша порада для вашого здоров'я, це нагадування про регулярність відвідування лікарів. Варто своєчасно перевірятись та здавати необхідні аналізи, навіть тоді коли у вас немає претензій до свого здоров'я. Принаймні раз в рік я та моя дружина ходимо на огляд та консультацію до лікаря, а також здаємо всі аналізи, які він нам назначає. Багато небезпечних хвороб, зокрема, такі як рак, виявлені на ранніх стадіях, є повністю виліковними, це повинно мотивувати кожного до регулярності перевірок. Ось стаття, тут іде мова про Рак крові та необхідні аналізи, зокрема дізнаєтесь про які хвороби може попередити вас загальний аналіз крові.

0

5

Справді, коли людина зіштовхується з важким діагнозом, зокрема таким як рак, то їй обов'язково потрібна психологічна допомога. Важко з таким справитись самостійно.

0

6

Якщо чесно, то життя в сьогоднішніх умовах дуже складне, тому не всі можуть самостійно справитись зі своїми переживаннями та проблемами. І якщо ви відчуваєте, що вам потрібна психологічна допомога, тоді не варто сидіти склавши руки, шукайте допомогу. У мене є на приміті кваліфікований психолог онлайн українською https://rakhubovska.com/onlayn, а саме Христина Рахубовська. Вона хороший спеціаліст в цій області. Не перший рік консультує та практикує в психології та психотерапії та допомагає людям.

Отредактировано Artem85 (2023-11-12 14:41:44)

0

7

Данный ресурс дает ценную платформу, на которой размещено множество психологических статей https://psychology.dn.ua/workshop-relations/ Сборник охватывает широкий спектр тем и предлагает читателям всестороннее понимание различных аспектов психологии. Статьи хорошо написаны, интересны и подкреплены заслуживающими доверия источниками, что делает их надежным ресурсом как для энтузиастов, так и для профессионалов в этой области. Дружественный интерфейс улучшает общее впечатление, позволяя легко перемещаться по богатому контенту. Если вы интересуетесь когнитивной психологией, поведенческими исследованиями или психическим здоровьем, то этот сайт окажется информативным центром психологической информации. 

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Психологическая поддержка


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно