Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Бізнес на Amazon


Бізнес на Amazon

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привіт всім! Я розглядаю можливість розпочати бізнес на Amazon і зацікавлений у навчанні. Хтось може порадити гарні курси чи ресурси для навчання книжкового бізнесу на Amazon? Буду вдячний за будь-які поради!

0

2

​Вітаю! Я хотів би вам порадити звернути увагу на курси від Profit Zone які навчають продавати книги на амазон. Цей курс розроблено експертами, які вже мають успішний досвід у книжковому бізнесі на Amazon. Вони пропонують крок за кроком навчити тебе всьому, починаючи від вибору прибуткової ніші, написання привабливих описів книг до ефективної реклами та просування. Також вони надають доступ до закритої спільноти, де ти зможеш спілкуватися з іншими студентами та отримувати цінні поради. Подивись їх курс, він дійсно вартий уваги! Успіхів у бізнесі на Amazon!

0

3

І в мене є бажання почати працювати на себе, що правда не знаю в якій сфері хочу розвиватись?

0

4

Думаю, що відкривати бізнес потрібно в тій сфері, яка тобі цікава та близька. Оскільки уже багато років я займаюсь стрижками, то у мене виникла ідея відкрити власний салон краси. Ідея не нова, але дуже цікава та перспективна. На ресурсі salonmarketing я прочитала чимало цікавої та корисної інформації про те як працює бізнес в бюті індустрії. Дізналась як підбирати кваліфікований персонал, як назвати салон, як приваблювати клієнтів та як розкрутити салон краси https://ua.salonmarketing.pro/blog/yak- … krasy.html. Тобто тут можна справді знайти багато цікавого та корисного для початківців у бізнесі, які хочуть розвиватись.

0

5

Мене також цікавлять різні бізнесові курси.  Хочеться підвищити свій рівень кваліфікації.

0

6

Дуже цікаву статтю прочитала, подивіться та далі знайдете більше https://www.volynpost.com/news/229593-c … -personalu в компанії Golden Staff, котра надає послуги з пошуку та підбору персоналу. А також тут є великий вибір курсів, котрі можна обрати для себе чи своїх працівників. Для того, щоб бізнес працював ефективно та стабільно, потрібно постійно розвиватися. Ось тут і можна отримати всі необхідні знання.

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Бізнес на Amazon


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно