Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Вибір прянощів


Вибір прянощів

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт усім! Я вирішив розширити свій кулінарний горизонт і почати використовувати більше різних прянощів у своїх стравах. Але вибір такий великий, що я зовсім розгубився :) Які прянощі варто мати в основному арсеналі? І де їх найкраще придбати?

0

2

Основні прянощі, які корисно мати - це куркума, коріандр, кмин, паприка, перець чорний і червоний, кориця, гвоздика, імбир. Їх можна використовувати в різних кулінарних стилях і стравах.

0

3

Щодо придбання, на ринку є багато варіантів - місцеві магазини, онлайн магазини, а також спеціалізовані магазини з екзотичними спеціями.
Запитаю в знайомої, яка замовляє різні спеції. Буде інфа - напишу.

0

4

Favr написал(а):

Привіт усім! Я вирішив розширити свій кулінарний горизонт і почати використовувати більше різних прянощів у своїх стравах. Але вибір такий великий, що я зовсім розгубився :) Які прянощі варто мати в основному арсеналі? І де їх найкраще придбати?

Привіт! Вибір прянощів залежить від ваших кулінарних уподобань. Наприклад, якщо ви любите індійську кухню, то обов'язково потрібно мати куркуму, гарам масалу та гірчичне насіння. Якщо ж у вас більше схильностей до середземноморської кухні, то оливкова олія, базилік, розмарин і орегано будуть корисні. Я хотів би рекомендувати вам онлайн магазин "Любисток".
Тут ви знайдете широкий вибір високоякісних спецій, приправ та прянощів https://lubystok.shop/category/prypravu-y-prianosty , які зроблять ваші страви неповторними. "Любисток" славиться своєю якістю продукції та ретельним відбором натуральних інгредієнтів. Вони пропонують широкий асортимент, включаючи екзотичні спеції, які додають нові аромати та смаки до вашого столу. Замовляючи тут, ви можете бути впевнені у якості продукції та швидкій доставці.
https://skrinshoter.ru/s/200823/2X6WbHUC.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-20-08-2023%2017:58:44.jpg

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Вибір прянощів


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно