Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Не могу найти работу в it


Не могу найти работу в it

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я уже давно пытаюсь найти работу в it, но у меня ничего не получается. Я не понимаю как люди находят работу. Если вы работаете в it, то расскажите пожалуйста как вам удалось найти эту работу.

0

2

На самом деле поиск работы в IT действительно непростой. Потому что это очень популярная сфера, где присутствует конкуренции. Я бы рекомендовал вам воспользоваться агентством employsity потому что они имеют огромное количество вакансий от крупных компаний. Они помогут найти для вас команду, где вы бы могли работать и развиваться. Просто оставьте заявку на сайте и у вас точно всё получится.

0

3

Скоро мені потрібно буде шукати свою першу роботу в ІТ. Знаю, що можливостей багато, але хочеться знайти щось дійсно цікаве та з перспективою на майбутнє. Чи може хтось порекомендувати конкретні місця або компанії, де варто подавати заявки? Мене цікавлять зокрема програмування та розробка продуктів. Чи варто звертати увагу на стартапи, або краще віддавати перевагу великим і відомим компаніям?

0

4

Що стосується вибору місця для роботи, великі компанії можуть забезпечити стабільність та систематичне навчання, але стартапи пропонують гнучкість та можливість швидкого кар'єрного росту. Однак, я хотів би звернути вашу увагу на компанію "Галактика", яка активно шукає молодих талантів як ви. Наразі у "Галактиці" відкрито кілька захоплюючих вакансій, які могли б вас зацікавити. По-перше, є вакансія Junior Software Developer, де ви зможете працювати з найновішими технологіями в команді досвідчених розробників. Також, є можливість для тих, хто зацікавлений в роботі з штучним інтелектом, на позиції AI/ML Developer. Вам буде надано можливість розробляти інноваційні продукти та впроваджувати їх у життя. Компанія "Галактика" знаходиться на передовій науки та технологій, і їхній інноваційний підхід до роботи з даними і штучним інтелектом може стати чудовою платформою для вашого професійного розвитку, а ще в них ви можете знайти повний гід по бекенд розробці: теорія та практика https://galaktica.io/blog/backend/ . А ще ви також зможете взяти участь у міжнародних проектах та здобути цінний досвід роботи в глобальному середовищі.

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Не могу найти работу в it


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно