Луцьк Форум Для ВСІХ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Якісні спеції для наших страв


Якісні спеції для наших страв

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Які ваші улюблені спеції для приготування страв? Шукаю нові ідеї для того, щоб рознообразити своє меню. Можливо, ви можете порадити деякі цікаві комбінації або спеції, які ви вважаєте незамінними у кулінарії? Дякую!

0

2

Привіт! Мої улюблені спеції - це куркума, кумин і паприка. Вони додають стравам неповторний смак і аромат. Рекомендую спробувати їх у різних комбінаціях, наприклад, в смажених овочах або в ризотто.

0

3

Я також люблю куркуму і паприку, але також не можу обійтися без оregano та базиліку у своїх італійських стравах. Вони надають справжній смак піци або пасті. Рекомендую спробувати!

0

4

Favr написал(а):

Які ваші улюблені спеції для приготування страв? Шукаю нові ідеї для того, щоб рознообразити своє меню. Можливо, ви можете порадити деякі цікаві комбінації або спеції, які ви вважаєте незамінними у кулінарії? Дякую!

Привіт! Я також використовую багато спецій у своїй кулінарії. Завжди використовую їх у своїх стравах, і мені важливо, щоб вони були свіжі та якісні. Тому хочу порекомендувати вам інтернет магазин спецій Любисток https://lubystok.shop/ , де ви знайдете широкий вибір приправ та прянощів високої якості. Тут ви зможете знайти всі необхідні інгредієнти для вашої кулінарної творчості. Чудовий вибір куркуми, паприки, оregano, базиліку та багато інших спецій, які підкреслять смак вашої страви. Крім того, вони пропонують швидку доставку та добре обслуговування клієнтів. Не соромтеся спробувати їхні продукти і переконайтеся самі.
https://cloud.screenpresso.com/6LiDb/2024-02-13_00h26_41.png

0

5

А какие еще магазины с продуктами вы можете посоветовать?

0

6

Мне понравился ассортимент магазина Мантинга, тут много продуктов хорошего качества и не дорого продается.
Смотрите, даже хлеб есть в наличии mantinga.org/ru/catalog/103-batoni-i-bageti/ Обожаю багеты с мягким сыром на завтрак.
Этот хлеб продается как замороженный полуфабрикат, так что хранится долго и восстанавливается очень просто - 10-15 минут в печке и готово!

0

7

Я використовую перець, базилік, розмарин.

0

8

Я люблю замовляти продукти харчування в інтернеті, в мене є купа сайтів, де можна це робити без проблем. Один з таких сайтів, це Добра кухня ковель В них можна замовити класні смачні заморожені напівфабрикати та смакувати їх з будь-якими спеціями та соусами. Я от в них пельмені люблю - з мойонезом та гірчицею. Ох і смачно, аж слина потекла)

0


Вы здесь » Луцьк Форум Для ВСІХ » Свободная тусовка » Якісні спеції для наших страв


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно